EST ENG RUS
 
 

     
 
Kuidas OSTA?
Prindi
 
     
 

Meie e-poest ostmine on mugav ja lihtne järgides allolevat juhist samm sammu järel.
NB! E-poes võivad istikute hinnad erineda Metsa talus kohapeal või muudes müügikohtades müügil olevate taimede hindadest.

1. Valige meeldivad taimed SIIT.

2. Vaadake ostukorvis olevaid kaupu SIIN.

3. Vajadusel saate kaupu kustutada vajutades punasel X märgil. Ja samuti lisada kaupu e-poest juurde SIIT

4. Kui kaubad on ostukorvis, siis valige kindlasti kauba kohaletoomisviis SIIT. Valides transpordiviisiks POST24 pakiautomaadid, saadetakse pakk lähimasse pakiautomaati. Võite märkida kättesaamisaadressiks ka mõne teise pakiautomaadi valides sobiva asukoha www.post24.ee.

5. Täitke ostukorvis tellija andmed SIIN. Tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud.

6. Vajutan ostukorvis nuppu "Saada", et esitada tellimus.

7. Maksmiseks tehke linnuke kasti "Maksan kohe..." ja sel viisil saate kohe tellimuse eest tasuda. Kui te sinna linnukest ei tee, siis Teie e-meili aadressile saadetud arve tuleb tasuda 3 päeva jooksul (3 päeva möödudes tasumata arve tühistatakse). Palun kontrollige, kas e-meil ei ole läinud Junk-maili või Rämps-posti kausta! Tellimuse kinnitus peab saabuma e-meiliga mõne minuti jooksul peale "Saada" nupu vajutamist ostukorvis. Arve väljastame kohe, kuid mitte hiljem kui 24 tunni jooksul.

8. Peale kauba eest tasumist komplekteerime tellimuse ja saadame välja 7 kuni 14 päeva jooksul, kuid võtame arvesse aastaaega. Külmal aastaajal me tellitud kaupa ei väljasta, vaid lükkame saatmise edasi soojema aastaaja saabumiseni.

9. Kulleriga tellitud kauba kättesaamisel helistab Teile kuller ja toob kauba sobival ajal. Pakiautomaati saatmisel tuleb Teie mobiiltelefonile teade paki saabumisest, pakiautomaadi asukoht ja kood.

10. Täname tellimuse eest ja ootame Teid tagasi!

 

 

 

 

  Metsa talu Reolasoo küla 62022 Kambja vald Tartumaa    Talu perenaise telefon on 50 36 506